Iguana
Έχετε ιγκουάνα ή σκεφτεστε να αγοράσετε;
Εδώ μπορείτε να βρείτε όλες όσες πληροφορίες θα θέλατε να μάθετε για τις υπέροχες αυτές "φατσουλες"!
Τι χρειάζονται, τι τρώνε, εξημέρωση και άλλα πολλά!

Άν έχετε ήδη ερπετό, μπορείτε να βοηθάτε άλλα μέλη που χρειάζονται τις γνώσεις πάνω σ' αυτά τα υπέροχα κατοικίδια!
Σας περιμένουμε!
Iguana
Έχετε ιγκουάνα ή σκεφτεστε να αγοράσετε;
Εδώ μπορείτε να βρείτε όλες όσες πληροφορίες θα θέλατε να μάθετε για τις υπέροχες αυτές "φατσουλες"!
Τι χρειάζονται, τι τρώνε, εξημέρωση και άλλα πολλά!

Άν έχετε ήδη ερπετό, μπορείτε να βοηθάτε άλλα μέλη που χρειάζονται τις γνώσεις πάνω σ' αυτά τα υπέροχα κατοικίδια!
Σας περιμένουμε!
Iguana
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Iguana

Το χομπυ των ερπετων στην Ελλαδα
 
Αρχική ΣελίδαΑρχική Σελίδα  ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Η ιστοσελιδα αυτη τη στιγμη ειναι υπο κατασκευη... Συντομα κοντα σας. Για βοηθεια συμβουλευτητε τα βοηθηματα ή στειλτε μυνημα στον Admin [Helios]

 

 Προβλημα με την παραξενη συμπεριφορα του ιγκουανα μου

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anonimos2310




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Points : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2011

Προβλημα με την παραξενη συμπεριφορα του ιγκουανα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβλημα με την παραξενη συμπεριφορα του ιγκουανα μου   Προβλημα με την παραξενη συμπεριφορα του ιγκουανα μου Icon_minitimeΤετ Μαρ 30, 2011 10:59 pm

εχω ενα ιγκουανα σχεδον ενος ετους..τον εχω για 6-7 μηνες και το τερραριουμ του είναι αρκετα μεγαλο...εχει κατι παραξενο πανω του ομως..(υποθετω οτι ειναι αρσενικος)..μολις παω να τον παρω, ανοιγει το στομα του και στηνει προς τα πανω ενω μολις τον πιασω και τον βγαλω εξω ειναι πολυ ευχαριστος με εμας και γενικα πολυ ηρεμος..μολις τον ξαναβαλω μεσα γυριζει και με βλεπει και παλι το ιδιο .. ανοιγει το στομα και στηνει ..τι να κανω..??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προβλημα με την παραξενη συμπεριφορα του ιγκουανα μου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Iguana :: Εξημέρωση-
Μετάβαση σε: