Iguana
Έχετε ιγκουάνα ή σκεφτεστε να αγοράσετε;
Εδώ μπορείτε να βρείτε όλες όσες πληροφορίες θα θέλατε να μάθετε για τις υπέροχες αυτές "φατσουλες"!
Τι χρειάζονται, τι τρώνε, εξημέρωση και άλλα πολλά!

Άν έχετε ήδη ερπετό, μπορείτε να βοηθάτε άλλα μέλη που χρειάζονται τις γνώσεις πάνω σ' αυτά τα υπέροχα κατοικίδια!
Σας περιμένουμε!
Iguana
Έχετε ιγκουάνα ή σκεφτεστε να αγοράσετε;
Εδώ μπορείτε να βρείτε όλες όσες πληροφορίες θα θέλατε να μάθετε για τις υπέροχες αυτές "φατσουλες"!
Τι χρειάζονται, τι τρώνε, εξημέρωση και άλλα πολλά!

Άν έχετε ήδη ερπετό, μπορείτε να βοηθάτε άλλα μέλη που χρειάζονται τις γνώσεις πάνω σ' αυτά τα υπέροχα κατοικίδια!
Σας περιμένουμε!
Iguana
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Iguana

Το χομπυ των ερπετων στην Ελλαδα
 
Αρχική ΣελίδαΑρχική Σελίδα  ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Η ιστοσελιδα αυτη τη στιγμη ειναι υπο κατασκευη... Συντομα κοντα σας. Για βοηθεια συμβουλευτητε τα βοηθηματα ή στειλτε μυνημα στον Admin [Helios]

 

 Helios -

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Helios
Admin
Helios


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Points : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2010

Helios    - Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Helios -   Helios    - Icon_minitimeΚυρ Μάης 09, 2010 10:52 pm

Ας συστηθώ πρώτος:

Είμαι ο Σωτήρης. Ένας απλός κατοικιδιολάτρης σαν εσάς!
Μια μέρα καλοκαιρινή, καθώς πήγαινα να αγοράσω τροφή για το χαμστεράκι μου (τωρα δυστηχώς δεν ζει Sad ) είδα ότι η πωλήτρια είχε φέρει κάτι γλυκούλικα, μικρά ιγκουάνα (ακόμη θυμαμαι τις φατσούλες τους...!). Αφού ρώτησα και έμαθα αρκετά γι αυτά αποφάσισα να αγοράσω ένα!

Μεγαλώσαμε μαζί σαν αχώριστοι φίλοι! Και σιγά σιγά μεγάλωνε και το χόμπι των ερπετών στην Ελλάδα, αλλά αρκετοί δεν ξέρουν πως πρέπει να τα εξημερώσουν, τι να τους δίνουν και τι είδους συνθήκες θερμοκρασίας/υγρασίας χρειάζονται για να ζήσουν. Έτσι λοιπόν αποφάσισα να φτιάξω ένα ερποτοforum γι αυτές τις φατσούλες που μας δίνουν χαρά όπως κάθε κατοικίδιο!

Α! και ξέχασα να σας συστήσω το ιγκουάνα μου (είναι παλιά γωτογραφία)
Helios    - ZFcCIIBJOb65
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://iguana.forumgreek.com
 
Helios -
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Iguana :: Γενικα για το Forum μας :: Νέα μέλη-
Μετάβαση σε: